Фарбування паркану бетонного (єврозабора) в Києві та області

Фарбування паркану бетонного (єврозабора) – це захід, метою якого є надати огорожі сучасний, затишний, індивідуальний зовнішній вигляд. Крім цього, захистити паркан від руйнування, тим самим продовживши його термін служби.

Паркан до фарбування Фарбування паркану Паркан після фарбування
Паркан до Фарбування паркану Паркан після

Ціни на фарбування паркану бетонного (єврозабора) в Києві 2022 р.

Робота без урахування вартості матеріалу

Найменування послуги Ціна (грн/м²)
від 200м² від 1000м²
Грунтовка паркану від 7 від 5
Фарбування огорожі в 1 колір від 40 від 35
Фарбування паркану в 2 кольори (стовпчики 2-м кольором) від 45 від 40

 

212

 

Додаткові телефони: (044) 223-14-16    (098) 716-14-12    (099) 966-54-00   або пишіть на giper.profi@gmail.com та Viber, Telegram, WhatsApp.

Після того, як паркан встановлений паркан, виникають питання::

«Фарбувати паркан чи залишити так як є?»
“Якщо фарбувати, то якою фарбою і в який колір?”
«Виконати фарбування паркану самостійно чи довірити роботу професіоналам?»

Щоб відповісти на запитання «фарбувати чи не фарбувати?», давайте спробуємо дати відповідь на запитання «чому таки фарбують паркан?»

Причини фарбування паркану

  1. технічна – зберегти паркан від руйнування і тим самим збільшити його термін служби, та й технологічно фарбування євроогорож є завершальним етапом, так скажімо останній штрих у картині.
  2. психологічна – непофарбований паркан має сірий, безликий та меланхолійний колір, який не викликає позитивних емоцій. З психологічної точки зору, оточуючи себе сірими, нудними і безликими кольорами (будинки, огорожі, одяг … люди) ми тим самим несвідомо, перетворюємо і все своє життя на сірі будні. Адже хочеться, щоб щось тішило око і створювало приємне емоційне тло, або як мінімум не дратувало.
  3. індивідуальність – фарбування декоративного паркану у свій (індивідуальний) грамотно підібраний колір, тим самим підкреслити та (або) доповнити ті чи інші елементи ділянки (покрівля, стіни, газон тощо). Або доповнити картину в цілому, щоб будинок спільно з парканом ідеально вписувалися в навколишній ландшафт.

Як правило, з однієї з цих причин (або їх комплексу) виконують фарбування декоративного паркану.

Якою фарбою пофарбувати бетонну огорожу

Після того, як прийнято рішення про фарбування паркану, необхідно вибрати саму фарбу. На полицях будівельних гіпермаркетів ми можемо побачити сотні кольорів від різних виробників. І від такого асортименту у пересічного українця може закрутитися голова.

Насамперед, потрібно вибрати категорію фарб, не вдаючись у деталі … категорія необхідної фарби для фарбування бетонного паркану, як правило, це: Фасадна – Матова – Водоемульсійна фарба (вододисперсійна, акрилова, акрилатна, латексна, гумова, силіконова – всі ці фарби також на водній основі ). Далі потрібно вибрати виробника фарби.

Умовно розділимо фарби за ціновими категоріями

  • до 1200 грн за відро (9 або 10 л) – бюджетна цінова категорія: Зебра, Сніжка, Dufa та інші менш відомі виробники фарб (термін експлуатації близько 2 років)
  • 1200 ÷ 1800 грн за відро (9 або 10 л) – середня цінова категорія: Kolorit, Triora, Alpina, Aura, Feidal та інші (термін експлуатації 3÷5 роки)
  • від 1800 грн за відро (9 або 10 л) – висока цінова категорія: Tikkurila, Vivacolor, Feidal, Caparol та інші (термін експлуатації понад 5 років)

Так як базовий колір фарби білий, слід також враховувати вартість пігментування в потрібний вам колір. Чим контрастніший колір від базового (білого), тим дорожче обійдеться пігментування. При цьому кольоруючи білу фарбу (база А), ви зможете її запігментувати тільки в світлі, пастельні кольори. Якщо вам необхідно отримати яскравий, насичений колір – то під пігментування йде безбарвна фарба (база С).

Оптимальний варіант такий: Ви приїжджаєте в будівельний магазин (Епіцентр, Леруа Мерлен, Нова Лінія і т.д) → вибираєте необхідну вам марку фарби → далі вибираєте згідно з каталогом бажаний колір – все! Продавці-консультати вже самі визначають яку базу використовувати для отримання обраного вами кольору. Колірування виконується на спеціальних машинах відповідно до коду кольору за каталогом. Процес кольорування виконується швидко (при вас) і безкоштовно, ви оплачуєте лише барвник.

Ще як варіант, щоб не гаяти час і гроші на барвник для водоемульсійної фарби, для фарбування паркану можна використовувати готову гумову фарбу представлену стандартними основними кольорами.

Як можна помітити деякі виробники фарб представлені в кількох цінових категоріях, це пояснюється тим, що виробник один, а фарби різні, відрізняються між собою вмістом наповнювачів і відповідно ціною.

З вітчизняних виробників можна виділити Kolorit, Triora, Alpina (вже виробляється в Україні).
Із закордонних виробників – Tikkurila (Фінляндія), Vivacolor (Естонія), Caparol (Німеччина).

Термін експлуатації вказаний приблизно, при цьому після закінчення терміну фарба не злізе і не відпаде (якщо роботи проводилися технологічно правильно). Вона всього лише трохи вигорить і втратить свій насичений колір. Що завжди можна виправити повторним перефарбовуванням паркану.

Яка витрата фарби при фарбуванні бетонного паркану

Витрата фарби вказана в інструкції (на відрі) не може бути застосована до фарбування європаркану. Бетонний паркан має текстурну, пористу, рельєфну, геометрично складну поверхню, на якій витрата фарби буде значно вищою. З досвіду реальна витрата фарби при фарбуванні європаркану становить 0,25 л ÷ 0,3 л на 1 м2 готової фарбованої огорожі.

В який колір пофарбувати паркан

Звичайно ж, все це індивідуально, але є деякі правила і рекомендації. Дотримуватись їх чи ні, це особиста справа кожного, але знати про них варто. Найпопулярнішими кольорами вважаються зелений, коричневий, синій та їх відтінки. Популярність цих кольорів легко зрозуміла:

  • зелений – цей колір чудово гармонує з навколишньою зеленню, тим самим є її продовженням, крім цього на зеленому тлі чудово виглядають барвисті квіти (троянди, тюльпани, орхідеї тощо). Цей колір огорожі переважає у дизайнерському ландшафті.
  • коричневий – підкреслить і доповнить елементи будинку, напр., якщо облицювання стін виконано з червоної цегли або покрівля виконана в коричневому тоні. Також коричневий це колір землі, що теж гармонійно виглядатиме за відсутності озеленення.
  • синій – колір неба, також органічно виглядатиме зі штучними водоймами (басейн, ставок, озеро)

Крім того, всі ці кольори розсіюють зорову увагу і дуже гармонійно виглядають в природних умовах.

Іншими словами, колір паркану, бажано, повинен доповнювати колірну схему ландшафтного дизайну і бути немов продовженням або будинку, або озеленення, або бруківки тощо.

Оптимальний варіант такий: зовнішня фасадна частина огорожі фарбується у колір даху, а внутрішня – у колір стін будинку. У такому поєднанні простежується дизайнерська думка: якщо дивитися з вулиці, то найвища точка (покрівля) збігається за кольором із найнижчою (огорожею). У той же час фарбування паркану зсередини у колір стін будинку створює цілісну картину всередині ділянки.

Якщо ж колір паркану особливо прив’язати нема до чого, тоді використовуйте нейтральні пастельні природні кольори.
Намагайтеся уникати яскравих насичених кольорів (червоний, червоний), тому що згодом, швидше за все, вас почнуть дратувати.

Крім особистих побажань, бажано врахувати і сусідські ділянки, таким чином, щоб ваш забарвлений паркан гармоніював і з ними, а не виглядав зухвало чи не доречно.

Також важливим моментом є, скільки кольорів можна використовувати при фарбуванні паркану?
Використовуйте якнайменше кольорів, максимум два (за великим винятком три) – дизайнерське правило. При більшій кількості кольорів паркан виглядатиме строкато і безглуздо.

Фарбування паркану

Новий встановлений паркан не потребує проведення підготовчих робіт (штукатурка, шпаклівка)
Фарбувальні роботи включають грунтовку і фарбування.

Грунтовка паркану є обов’язковим етапом фарбувальних робіт. Крім того, що грунтовка виконує функцію знепилювання поверхні, вона також збільшує адгезію (прилипання) фарби до бетонної поверхні, отже і збільшується термін служби фарбувального покриття. Використовується грунтовка глибокого проникнення витратою 80÷100 мл. на 1 м2.

Фарбування паркану є складнішим і трудомістким процесом, ніж може здатися на перший погляд. Євроогорожа має текстурну та пористу поверхню, що виключає використання валика і тим більше пензлика.

При фарбуванні бетонного паркану оптимально використовувати фарбопульт (у нашому випадку безповітряне фарбування). При цьому робота виконується якісно (фарба лягає рівномірно, фарбуються всі важкодоступні місця, у тому числі й пори) і швидко.

фарбування забора

Зробити роботу самому чи довірити професіоналам

Варіант №1: Ви можете виконати фарбування паркану своїми силами, при цьому доведеться добряче попрацювати, тому що не маючи під рукою професійного обладнання доведеться обходитися пензлем, валиком або звичайним компресором, та й який буде кінцевий результат складно передбачити, але з іншого боку – це буде саме ваша робота.

Варіант №2: Довірте цю роботу професіоналам, і наші фахівці виконають фарбування вашого паркану всього за 1 день. Як результат, ви отримаєте якісно пофарбований паркан за доступною ціною.

Відео: Фарбування бетонного паркану


Замовляйте у нас послугу фарбування паркану за телефонами: (044) 223-14-16,  (098) 716-14-12, (099) 966-54-00

 

212

 

або пишіть на giper.profi@gmail.com та Viber, Telegram, WhatsApp.

Не пропустіть знижки, акції та цікаві публікації, підписуйтесь в Facebook  Instagram

Поділитися: