Рідка гума – найкращий ремонт м’якої покрівлі!

Рідка гума – найкращий ремонт м’якої покрівлі!

У вас протікає покрівля? Не хвилюйтеся, тому що це нормально! Якщо у вас м’яка покрівля виконана з бітумних або рулонних матеріалів (руберойд, євроруберойд і т.д), то це не просто нормально, а цілком очікувано і певною мірою закономірно. Справа в тому, що ремонт такої м’якої покрівлі в середньому виконується один раз на 2÷4 роки.

Причинами цього є: матеріал, технологія проведення робіт і людський фактор. Як правило, гідроізоляційні покрівлі матеріали містять бітум, при цьому звичайний бітум не має високих експлуатаційних показників:

  1. При низьких температурах на бітумі з’являються тріщини.
  2. При високих температурах бітум може текти, цим оголюючи ділянки покрівлі.

Внаслідок чого атмосферні опади проникають усередину гідроізоляційного «пирога» і руйнують його, як наслідок – дах тече.

Процес укладання рулонних матеріалів вимагає високої кваліфікації спеціалістів, так як потрібно приділити особливу увагу швам між рулонами, примиканням до витяжок, аераторів, ковпаків, парапетів і т.д. Для статистики, на 1000 м² м’якої покрівлі припадає близько 1500 м.п стиків та швів! Яка ймовірність припуститися помилки? При цьому, лише один отвір в 1 мм здатний згодом призвести до значних протікань.

Якщо є протікання, його треба усунути. Логічно, ось тільки чим, як і на який час? Цілком резонно, що використання бітумних та рулонних матеріалів при ремонті м’якої покрівлі недоцільно, тому що це може дати лише тимчасовий ефект (в середньому близько двох років), але не вирішить проблему докорінно. Найкращою альтернативою рулонним покрівельним матеріалам може бути тільки безшовна гідроізоляція – рідка гума!

Чому ремонт м’якої покрівлі рідкою гумою?

Стара покрівля до гідроізоляції Ремонт м'якої покрівлі рідкою гумою Ремонт старої м'якої покрівлі рідкою гумою
 Покрівля До  В роботі  Покрівля Після

Давайте відповімо на запитання: – Яким має бути хороший гідроізоляційний матеріал?
– Він має бути еластичним, надійним, безшовним, довговічним, стійким до УФ (ультрафіолету). Всім цим параметрам відповідає поліуретанова рідка гума.

Після нанесення рідкої гідроізоляції на покрівлю, ви отримуєте монолітне гумове покриття без жодного шва та механічного кріплення. Важливим моментом є те, що рідка гума наноситься на поверхню покрівлі мінімум у 2 шари (бажано контрастних кольорів). Це дає можливість витримати рівномірну товщину покриття і нанести гідроізоляцію без пропусків.

При нанесені рідкої гуми не виникає складнощів виконати гідроізоляцію виступаючих та примикаючих елементів покрівлі – що було б проблематично при рулонній покрівлі. Більш того, немає потреби використовувати пожежонебезпечні варильні котли або пальники.

Варто відзначити високу еластичність (400% ÷ 2000%) рідкої гідроізоляції, що дуже важливо при перепадах температур (літо – зима) та деформацій різних основ щодо один одного.

Крім цього, гідроізоляція має відмінну адгезію (зчеплення) майже з будь-яким будівельним матеріалом (бітумні покриття, бетон, метал, стяжки, деревина тощо). Це дозволяє наносити рідку гуму на стару поверхню м’якої покрівлі без її демонтажу.

Також ви можете вибрати колір гідроізоляційного покриття: білий або сірий. Відомо, що світлі відтінки на відміну від темних не притягують, а відбивають сонячне світло – це позитивно позначається на мікрокліматі приміщень, що знаходяться під покрівлею.

Дивіться також: Ремонт м’якої (рулонної) покрівлі своїми руками

Замовляйте гідроізоляцію у нас, і наші фахівці використовуючи тільки якісний матеріал та професійне обладнання виконають ремонт м’якої покрівлі у найкоротші терміни. Вам потрібно лише зателефонувати – все інше ми зробимо за вас!

Ремонт м’якої покрівлі – Відео:

Дивіться Наші роботи (фото та відео)

Ціни на ремонт м’якої покрівлі рідкою гумою у Києві 2022 р.

Гідроізоляція (з матеріалом)

Найменування послуги Ціна (грн/м²)
Гідроізоляція рідкою гумою в 2-3 шари (загальна витрата ~ 2 кг/м²) по старим покрівельним покриттям (що не вимагають проведення значних підготовчих робіт) від 950
Гідроізоляція рідкою гумою в 3 шари (загальна витрата ~ 2,5 кг/м²) по старим покрівельним покриттям з попереднім армуванням поверхні геотекстилем від 1100
Гідроізоляція рідкою гумою по старому покрівельному покриттю яке вимагає проведення значних підготовчих робіт по місцю

Повний прайс-лист дивіться у розділі «Ціни»

В «Ціну» входить: робота + матеріал

  • робота: знепилення поверхні + армування локально або тотально + герметизація тріщин і швів + нанесення рідкої гуми мінімум в 2 шари
  • матеріал: геотекстиль, герметик, ксилол, рідка гума (Гіпердесмо АшАА)

 

212

 

Додаткові телефони: (044) 223-14-16    (098) 716-14-12    (099) 966-54-00   або пишіть на giper.profi@gmail.com та Viber, Telegram, WhatsApp.

Не пропустіть знижки, акції та цікаві публікації, приєднуйтесь до нас в Facebook  Instagram


Дивіться також:
Що таке рідка гума? Чим унікальна рідка гума?
Захист ППУ покрівлі від ультрафіолету
9 очевидних переваг рідкої гуми – Бездоганна гідроізоляція покрівлі
Гіпердесмо ПБ-2К – супер еластична чорна рідка гума
Купити рідку гуму Гіпердесмо АшАА та ПБ-2К за найкращою ціною в Україні, Києві
Гідроізоляція рідкою гумою: переваги та недоліки
Товари для гідроізоляції: рідка гума, грунти, лаки, герметики, геотекстиль, ксилол

Рубрика “Зроби сам”:
Гідроізоляція нового даху, тераси, гаража своїми руками
Ремонт м’якої (плоскої) покрівлі. Нюанси виконання робіт своїми руками
Гідроізоляція тераси (балкону) по плитці (без її демонтажу)
Гідроізоляція фундаменту своїми руками. Технологія та етапи виконання робіт
Гідроізоляція ОСБ (OSB), ДСП, фанери. Розрахунок вартості матеріалів на 1 м²

Поділитися: