Ремонт після пожежі у Києві

Ремонт після пожежі – це комплекс робіт, спрямованих на усунення наслідків пожежі та відновлення квартири, будинку та нежитлового приміщення після пожежі. До цих робіт можуть входити: 1) прибирання сміття; 2) очищення поверхонь від гару, кіптяви та сажі; 3) усунення запаху після пожежі; 4) ремонт приміщень.

Квартира, будинок або нежитлове приміщення після пожежі є жахливим і обтяжливим виглядом, що руки опускаються від незнання з чого почати ремонт і чи починати взагалі. Але не варто впадати у відчай, не все так страшно і сумно як може здаватися на перший погляд. Адже коли знаєш послідовність робіт, розбиваючи велику роботу «ремонт після пожежі» на маленькі та прості роботи, то з кожним етапом виконання робіт все стає на свої місця.

Склад після пожежі Ремонт після пожежі
Склад після пожежі Ремонт після пожежі

Ремонт після пожежі – Етапи виконання робіт:

 1. Насамперед відкрийте вікна і двері, тим самим зробите провітрювання і не дасте запаху гару в’їдатися в стелю і стіни все глибше і глибше.
 2. Звільніть приміщення від предметів меблів (стільці , столи , дивани , шафи тощо ), тим самим відкриєте фронт робіт і робочі зони для виконання наступних етапів. Перед початком роботи подбайте про захист органів дихання (наприклад, респіратор багаторазового використання А1 Р1).
 3. Приступайте до неприємного і трудомісткого процесу – зчищення сажі і кіптяви з поверхонь стін і стелі. Очищення може виконуватися як вручну – за допомогою шпателів і скребків, так і механізовано – піскоструминне очищення, гідроструминне очищення, м’який бластинг. При очищенні поверхонь після пожежі знімається фінішний шар обробки до капітальної основи (бетон, цегла, штукатурка).
 4. Після очищення стелі та стін вся кіптява та сажа перемістилася на підлогу. Очистіть підлогу.
 5. Усунення запаху після пожежі. Цей етап вимагає ширшого розкриття теми, тому можливі способи та засоби ліквідації запаху після пожежі розглянемо нижче.
 6. Далі виконується звичайний ремонт за класичною схемою, наче ніякої пожежі не було.

За великим рахунком, будинок після пожежі має дві проблеми: видиму та невидиму. Видима проблема, це саме той страшний зовнішній вигляд приміщення (вирішення цієї проблеми описувалося вище). Невидима, але не менш важлива це проблема запаху після пожежі. Для усунення запаху після пожежі існує багато способів, які можна використовувати як окремо, так і комплексно.

Як позбутися запаху гару після пожежі. Засоби після пожежі:

 • При зовсім невеликій пожежі (задимленні) можна обмежитися провітрюванням.
 • Після виконання сухого прибирання виконати 2÷3 рази вологе прибирання із застосуванням хлоровмісних миючих засобів, дотримуючись техніки безпеки при роботі з хлором.
 • Добре поглинає запах після пожежі звичайне вугілля. Відчиняємо вікна та двері, розподіляємо вугілля по всій площі квартири (чим більше, тим краще) та залишаємо у такому стані на кілька днів.
 • Якщо на етапі очищення поверхонь від гару та сажі скористатися піскоструминним очищенням або м’яким бластингом, то більше до питання видалення запаху після пожежі повертатися не доведеться.
 • Запах гару можна «випалити» за допомогою звичайних свічок або пальників (чим більше, тим краще), не забуваємо дотримуватись правил пожежної безпеки.
 • Добре ліквідує запах після пожежі та знезаражує повітря озонатор. Для великого приміщення можна взяти в оренду промисловий озонатор, для квартири можна купити побутовий (озонатор корисний не тільки після пожежі, а й у повсякденному житті).

Як правило, ремонт після пожежі є трудомістким, енерговитратним та матеріально накладним процесом. Але бувають ситуації, коли господар (замовник) не бажає втягуватись у всі тяжкі, а хоче виконати ремонт малою кров’ю. З такою ситуацією зіткнулися наші фахівці:

 1. Об’єкт – склад під оренду після пожежі (площа близько 1200 м²), пожежа була давно (запаху практично немає);
 2. Завдання – виконати ремонт якнайшвидше і дешевше (без зчищення);
 3. Виконано – знепилення поверхні, нанесення грунтовочної побілки, нанесення побілки; робота виконана за два дні (див. відео нижче).

Ремонт після пожежі – Відео

Дивіться більше Наших робіт (фото + відео)

Ціни на бюджетний ремонт після пожежі 2022 р.


Найменування послуги
Ціна* (грн/м²)
від 300м² від 2000м²
Побілка стелі та стін крейдою від 35 від 30
Побілка стелі та стін вапном від 38 від 35
Знепилення поверхні від 5 від 3
Змивка (очистка) старої побілки – мокрий спосіб від 35 від 28
Піскоструменева очистка старої побілки – сухий спосіб від 80 від 70

В «Ціну» входить: робота + матеріал

 • робота: побілка
 • матеріал:  клей, ультрамарин, сіль, крейда або вапно.

* +2 грн. приміщення висотою h = від 3 м. до 8 м.
* +4 грн. приміщення висотою h = від 8 м. до 15 м.
* +2 грн. при необхідності додаткової підготовки поверхні локально до 20% (зчищення побілки, штукатурки, фарби, шпаклівки).
* + додаткові роботи та матеріали по захисту підлоги, вікон, дверей, комунікацій тощо.
* Остаточну ціну визначає спеціаліст після огляду об’єкта.

Примітка
Виконуємо побілку об’ємом понад 300 м2. Кімнати, квартири, приватні будинки в роботу не беремо.

 

212

 

Додаткові телефони: (044) 223-14-16    (098) 716-14-12    (099) 966-54-00   або пишіть на giper.profi@gmail.com та Viber, Telegram, WhatsApp.

Не пропустіть знижки, акції та цікаві публікації, підписуйтесь в Facebook  Instagram

Поділитися: