Фарбування стель та стін у Києві: Склади, Цехи, Магазини, ТРЦ, СТО

Якщо вам потрібне промислове фарбування стель та стін у Києві великих площ швидко, якісно та за гарною ціною, тоді ви в потрібному місці. Нижче ви зможете ознайомитися докладніше з нашими послугами та цінами на промислове фарбування.

Фарбування стелі та стін Промислових та Складських приміщень

Промислове фарбування виробничих приміщень Ціна на фарбування виробничих приміщень
До робіт Після робіт

Наші послуги

Відео: Фарбування Промислових та Складських приміщень

Дивіться більше Наших робіт (фото + видео)

Чому фарбування замовляють у нас

Більше 12 років досвід роботи
У вас немає ризику потрапити на новачків та дилетантів, роботи виконуються з повною відповідальністю, без форс-мажорів.
Завжди в строк
Ви можете бути спокійні за виконання робіт у термін, при необхідності працюємо у ніч, на вихідні та свята.
Якісна робота
Ви можете бути впевнені, що якість буде на належному рівні, тому що роботи виконуються професійним обладнанням досвідченими майстрами.
Робота на висоті
Не думайте з чого ми працюватимемо, у нас є всі необхідні підйомні механізми.
Індивідуальний підхід
Вам не потрібно гаяти час на пошук потрібної фарби, ми порекомендуємо фарбу виходячи з ваших побажань та технічного завдання.
Доставка материалу
Вам не потрібно гаяти час на доставку матеріалу, ми можемо доставку взяти на себе.
Зручна форма оплати
Ви можете сплатити як вам зручно: готівковий або безготівковий розрахунок.

Ціна за м2 промислового фарбування у Києві 2022 р.


Найменування послуги
Ціна* (грн /м²)
 від 200м² від 1000м²
Фарбування водоемульсійною фарбою
Склад робіт:
1. Грунтовка
2. Фарбування стель та стін
від 7
від 35
від 5
від 28
Фарбування металу емаллю за 1 раз от 45 від 38
Фарбування металу емаллю за 2 рази від 70 від 60
Змивка (очистка) старої побілки – мокрий спосіб від 35 від 28
Піскоструменева очистка старої побілки – сухий спосіб від 80 від 70

* +2 грн. приміщення висотою h = від 3 м. до 8 м.
* +4 грн. приміщення висотою h = від 8 м. до 15 м.
* +2 грн. при необхідності додаткової підготовки поверхні локально до 20% (зчищення побілки, штукатурки, фарби, шпаклівки).
* + додаткові роботи та матеріали по захисту підлоги, вікон, дверей, комунікацій тощо.
* Остаточну ціну визначає спеціаліст після огляду об’єкта.

Важливо
В ціну не входить вартість матеріалів

 

212

 

Додаткові телефони: (044) 223-14-16    (098) 716-14-12    (099) 966-54-00   або пишіть на giper.profi@gmail.com та Viber, Telegram, WhatsApp.

Крім фарбування стель у класичний білий колір, останні роки набирає популярності фарбування стель у чорний колір. Фарбування стель у чорний колір більш актуальне для приміщень комерційного призначення (ТРЦ, ресторани, нічні клуби, спортивні зали тощо)
Фарбування складної стелі

Як розраховується ціна м2 на промислове фарбування

Ми постаралися прозоро та докладно розписати наші розцінки на фарбувальні роботи. Тим не менш, ця тема потребує додаткових пояснень та уточнень.

Важливо
Дати коректну ціну, не вникаючи в об’єкт, неможливо. Оскільки ціна залежить від багатьох факторів.

Чинники, що впливають на ціну м2 промислового фарбування

  1. Місцезнаходження об’єкту. Якщо Київ та область, то добре. Якщо інше місто, то додатково прораховується проїзд, проживання, відрядження.
  2. Обсяг робіт. Чим більший обсяг, тим нижча ціна м2; менше обсяг – вища ціна.
  3. Висота приміщення. Робота на висоті коштує дорожче, тому що знижується продуктивність (маляр працюючий на висоті завжди зробить менше, ніж який ходить по підлозі) + необхідність у підйомних механізмах та їх доставка + сама по собі робота на висоті несе додаткові ризики.
  4. Наявність підлоги. Не обов’язково нової, але щоб була змога виконання робіт з будівельної тури. Приклад, при висоті приміщення 8 м. з рівною підлогою можна обійтися турою, якщо підлоги нема, то необхідний дизельний підйомник, що буде значно дорожче.
  5. Підготовка поверхні. Такі роботи як: змивка, піскоструй, штукатурка, шпаклівка тощо прораховуються окремо.
  6. Укривка. Роботи та матеріали по пакуванню підлоги п/е плівкою, захист вікон, дверей, обладнання прораховуються окремо. Інколи робота по пакуванню займає більше часу, ніж саме фарбування. А часом ця робота відсутня зовсім.
  7. Умови роботи. Фарбування в діючих та (або) заставлених приміщеннях дорожче, ніж у порожніх. Робота вночі дорожча, ніж удень.
  8. Складність роботи. Фарбування в 2 і більше кольорів може сповільнити роботу. Місце стику різних кольорів має мати рівну, чітку лінію. Щоб цього досягти необхідно вкривати раніше пофарбовану поверхню, тому така робота коштуватиме дорожче.

Як бачите, не маючи повної інформації щодо об’єкта, дати коректну ціну на фарбування неможливо. Тому, коли ви по телефону просите точну ціну, а у відповідь багато уточнюючих питань, то це нормально … інакше ніяк.

Тому, відповідайте на всі уточнюючі питання + фото об’єкту. На підставі цього ми зможемо розрахувати попередню ціну м2 на промислове фарбування. Якщо на цьому етапі вам ціна підходить, то зустрічаємось на об’єкті та затверджуємо остаточну ціну.

Як розраховується площа фарбування стін та стель

Ми розраховуємо площу максимально зрозуміло, просто та доступно для вас. У нас ціна фарбування в метрах квадратних покритої поверхні. Тобто, все в м2 (ніяких погонних метрів),  та тільки те, що пофарбували: вікна, двері та інші отвори викидаються.

Фарбування стель у КиєвіЧи можна рахувати інакше? Можна. Правильність підрахунку будівельних обсягів регламентує ДБН Д.2.2-15-99. Декілька тез з цього документа:

Обсяг робіт з фарбування внутрішніх поверхонь водними складами слід обчислювати без вирахування прорізів і без урахування площі віконних та дверних укосів та бокових сторін ніш. Площа стовпів та бічних сторін пілястр включається до обсягу робіт.ДБН Д.2.2-15-99 Малярні роботи п. 1.2.3.4
Обсяг робіт з фарбування ребристих перекриттів повинен обчислюватися за площею їхньої горизонтальної проекції із застосуванням коефіцієнта 1,6.ДБН Д.2.2-15-99 Малярні роботи п. 1.2.4.6
Докладніше тут.

Багато будівельних компаній розраховують площу фарбування згідно з цими нормами, і вони абсолютно праві, оскільки це затверджений офіційний документ. При цьому очевидно, що площа фарбування по ДБН завжди буде вищою, ніж фактично пофарбованої поверхні.

Наприклад, у середньому реальний коефіцієнт на ребристі плити 1,48. Фактичний кф. 1,48 проти нормативного кф. 1,6 на великих обсягах дає значну різницю.

 

212

 

Додаткові телефони: (044) 223-14-16    (098) 716-14-12    (099) 966-54-00   або пишіть на giper.profi@gmail.com та Viber, Telegram, WhatsApp.

Не пропустіть знижки, акції та цікаві публікації, підписуйтесь в Facebook  Instagram

Поділитися: