Гідроізоляція тераси, веранди, балкона

Гідроізоляція тераси, балкона – це один із найважливіших етапів будівельних робіт. Головним завданням якого є захистити будівельні конструкції та матеріали, приміщення та споруди, що знаходяться під гідроізоляційним покриттям від проникнення води.

Тераса Гідроізоляція тераси рідкою гумою
Тераса “До” гідроізоляції Тераса “Після”  гідроізоляції

Тераса – це архітектурний елемент будинку, який є своєрідним містком між відкритим простором та житловим приміщенням. Наявність тераси має багато плюсів. Крім того, що тераса може бути окрасою будинку та гармонійно вписуватися в присадибну ділянку; так і на самій терасі можна приймати гостей, влаштовувати сімейні посиденьки, читати книги, снідати, обідати, вечеряти, та все це на свіжому повітрі.

Але не варто забувати, що відкрита тераса, як і балкон, веранда, ганок схильні до впливу УФ (сонця), дощу, граду, снігу, перепаду температур. Всі ці фактори можуть значно зменшити термін експлуатації тераси, тим самим стати головним болем господаря. Бухтлива плитка, тріщини і як наслідок протікання найпоширеніша проблема. Тому ще на етапі проектування має бути передбачена якісна та надійна гідроізоляція.

Вибір гідроізоляції для тераси

Правильно підібраний гідроізоляційний матеріал та технологія виконання робіт здатні значно збільшити термін служби тераси. Незважаючи на великий асортимент гідроізоляційних покриттів, їх можна розділити на три основних типи:

  1. Рулонні матеріали (рубероїд, євроруберойд, ПВХ мембрани)
  2. Гідроізоляційні суміші на основі цементу та полімерцементу
  3. Рідкі гідроізоляції на водній та поліуретановій основі

Як показує досвід, найкращим рішенням для гідроізоляції терас, балконів, веранд є рідка гідроізоляція. А саме, поліуретанові системи Hyperdesmo System. Інші назви: безшовна гідроізоляція, поліуретанова мастика, поліуретанова мембрана, рідка гума. Це свого роду унікальна гідроізоляція, яка має незаперечні переваги над іншими типами гідроізоляцій.

Переваги застосування рідкої гуми на терасах

1. Безшовність  – Після нанесення на поверхні утворюється безперервне водонепроникне гумове покриття, що не має швів і стиків. У тій же рулонній гідроізоляції достатньо швів, які потрібно герметично зварити між собою міліметр за міліметром. Така робота вимагає високо кваліфікованого спеціаліста і відповідного обладнання. Як правило затікання відбуваються по швах … десь недогріли шов, десь перегріли … одним словом, є людський фактор. Тому надійна гідроізоляція має бути безшовною.

2. Еластичність – Покриття зберігає свою еластичність у широкому діапазоні температур, від -40 до +90 °С. Така характеристика як еластичність є дуже важливою при використанні гідроізоляції на вулиці (тераси, покрівлі, веранди). Всі ці об’єкти схильні до температурного перепаду (і переходу через 0 °С), тому гідроізоляція повинна при необхідності розтягуватися і повертатися у вихідне положення, залишаючись при цьому цільною і водонепроникною. Наприклад, цементні та полімерцементні гідроізоляції можуть бути міцними і твердими, але при цьому вони не еластичні. Гідроізоляція на основі цементу обов’язково дасть тріщину, особливо це одразу помітно на примиканнях (підлога/стіна). Висновок: гідроізоляція, що застосовується зовні (і в «+», і в «-») обов’язково має бути еластичною.

3. Універсальність – Рідка гума Гіпердесмо АшАА наноситься на стяжку, бетон, дерево, ОСБ, кераміку, метал, рубероїд. При цьому наявність комунікацій, геометрично складних елементів на поверхні не є проблемою. Гідроізоляція наноситься легко і просто на будь-яке покриття. Поліуретанова мастика на терасах може бути використана не тільки під фінішне покриття (під плитку, терасну дошку тощо), а може бути самостійним фінішним покриттям. У цьому випадку гідроізоляція може захищатись поліуретановим лаком, кварцовим піском, флоками (чіпсами), створюючи на терасах різні декоративні покриття.

4. Технологічність – Матеріал наноситься як вручну: валик, пензель, щітка «макловиця»; так і механізовано (обладнанням високого тиску) в 2 і більше шарів загальною витратою не менше 1,8 кг/м². Є тонкощі в підготовці поверхні, також особлива увага приділяється вузлам примикання підлога/стіна, підлога/крапельник, підлога/парапет і т.д. Але в цілому технологія нанесення інтуїтивно зрозуміла і проста.

5. Сертифікований матеріал – Перша рідка гідроізоляція, що отримала категорію W3 за термін служби більше 25 років. Документ, що підтверджує категорію W3, видається європейською органом нагляду на підставі оцінок експлуатації покриття на різних об’єктах протягом 30 років.

Гідроізоляція тераси рідкою гумою – Послуги:

Дивіться також: Поширені запитання-відповіді: загальні питання, технологія, нюанси виконання робіт

Гідроізоляція тераси – Відео


Гідроізоляція тераси – Ціни

Ціна від 900 грн/м² (робота + матеріал)
Повний прайс-лист дивіться у розділі «Ціни»

У роботу входить: обезпилення, грунтовка, герметизація або армування вузлів примикання (підлога-стіна, підлога-парапет, підлога-крапельник), нанесення безшовної рідкої гідроізоляції в 2-3 шари загальною витратою 2 кг/м.кв.

В матеріал входить: поліуретанова або епоксидна грунтовка, поліуретановий герметик, геотекстиль, розчинник, поліуретанова гідроізоляція.

Важливо!
Мінімальна ціна 900 грн/м² передбачає нанесення матеріалу на підготовлену поверхню.

У яких випадках ціна може бути вищою?

  • У разі необхідності виконання таких підготовчих робіт як: демонтаж старої стяжки та заливка нової, ремонт стяжки місцями, армування поверхні геотекстилем тотально, шліфування стяжки (видалення цементного молочка), влаштування деформаційних швів
  • У разі виконання декоративних та захисних покриттів: поліуретанових, кварцових, флокових

Дивіться Наші роботи (фото та відео)

Остаточну вартість визначає спеціаліст виходячи зі стану поверхні та побажань замовника. Для виклику спеціаліста на огляд об’єкта дзвоніть нам за телефонами: (044) 223-14-16    (098) 716-14-12    (099) 966-54-00   або пишіть на giper.profi@gmail.com та Viber, Telegram, WhatsApp.

 

212

 

Не пропустіть знижки, акції та цікаві публікації, приєднуйтесь до нас в Facebook  Instagram


Дивіться також:
Ремонт тераси, експлуатуємої покрівлі. Типові помилки будівельників
Що таке рідка гума? Чим унікальна рідка гума?
9 очевидних переваг рідкої гуми – Бездоганна гідроізоляція покрівлі
Ремонт м’якої покрівлі рідкою гумою
Купити рідку гуму Гіпердесмо АшАА та ПБ-2К за найкращою ціною в Україні, Києві
Гідроізоляція рідкою гумою: переваги та недоліки
Товари для гідроізоляції: рідка гума, грунти, лаки, герметики, геотекстиль, ксилол

Рубрика “Зроби сам”:
Гідроізоляція нового даху, тераси, гаража своїми руками
Ремонт м’якої (плоскої) покрівлі. Нюанси виконання робіт своїми руками
Гідроізоляція тераси (балкону) по плитці (без її демонтажу)
Гідроізоляція фундаменту своїми руками. Технологія та етапи виконання робіт
Гідроізоляція ОСБ (OSB), ДСП, фанери. Розрахунок вартості матеріалів на 1 м²

Поділитися: