9 очевидних переваг рідкої гуми – Бездоганна гідроізоляція покрівлі

Бездоганна гідроізоляція покрівлі! Чи це можливо?

Приватний забудовник, компанія або звичайна людина стикаючись з плоским дахом, задається такими питаннями: «Який гідроізоляційний матеріал використовувати? – бітумно рулонні покриття (рубероїд, єврорубероїд)? – може,  більш сучасніші рулонні матеріали (ПВХ, ЕПДМ мембрани)? – Або рідка гума? Матеріалів багато, а вибрати потрібно лише один! Який вибрати?

Покрівля до гідроізоляції Гідроізоляція рідкою гумою - нанесення Гідроізоляція покрівлі рідкою гумою
Покрівля до гідроізоляції Гідроізоляція в 2 шари Покрівля після гідроізоляції

Давайте спершу відповімо на питання: Яким має бути гідроізоляційний матеріал? – Він повинен бути якісним, надійним, довговічним, еластичним, мати якнайменше швів і стиків. Всім цим вимогам відповідає поліуретанова рідка гума, а саме:

1. Безшовне гумове покриття

Це одна з головних переваг гідроізоляції покрівель рідкою гумою. Після нанесення та висихання гідроізоляції на поверхні утворюється монолітне, цілісне гумове покриття. Гідроізоляція по всій площі не має жодного шва і стику Подібна перевага «безшовності» не може запропонувати жоден рулонний матеріал (в середньому на 1000 м² покрівлі покритої рулонним матеріалом приходиться 1500 м.п. швів!)

2. Еластичність

Надійний гідроізоляційний покрівельний матеріал має бути еластичним, тобто розтягуватися та повертатися у вихідне положення. Навіщо це потрібно? – На покрівельний матеріал протягом року впливають як високі температури (літо), так і низькі (зима) – при спеці матеріал збільшується в обсязі, при холоді зменшується (стискається). Виходячи з цього, не еластичний матеріал може «тріщати» (через рік – другий). У свою чергу, еластичність рідкої гуми становить 400 ÷ 2000 %, що більш ніж достатньо.

3.Адгезія (прилипання, зчеплення)

Рідка гідроізоляція має високий ступінь адгезії практично до всіх будівельних матеріалів (бетон, стяжка, метал, деревина тощо). Рідка гідроізоляція за рахунок своєї консистенції заповнює пори, тріщини та мікротріщини основи, зчіпляючись з нею на молекулярному рівні. Така висока адгезія виключає появу здуття (нерідке явище рубероїду, єврорубероїду), і немає необхідності баласту або додаткового кріплення (як в ПВХ, ТПО, ЕПДМ)

4. Надійність

Нанесення рідкої гуми здійснюється мінімум в 2 шари, бажано, контрастних кольорів. У такому випадку виключаються пропуски, тим самим підвищується надійність і рівномірність товщини гідроізоляції. Технологія нанесення рідкої гуми дозволяє якісно, ​​легко і просто обробляти всі виступаючі та примикаючі елементи (труби, аератори, антени, парапети тощо)

5. Продуктивність

За допомогою професійного обладнання одна ланка із двох осіб здатна виконати гідроізоляцію покрівлі площею до 500 м² за 2 дні. Такий самий обсяг робіт при гідроізоляції рулонними матеріалами – як мінімум 14 днів.

Дивіться також: Поширені запитання-відповіді: загальні питання, технологія, нюанси виконання робіт

6. Безпека

Метод нанесення рідкої гідроізоляції ще називають “холодним нанесенням рідкої гуми”. Це означає, що матеріал не потрібно нагрівати, тим самим немає потреби у використанні відкритого вогню (пальники, балони, варильні котли). Відповідно, не потрібно жодних дозволів на проведення вогневих робіт. Після повної полімеризації гідроізоляція абсолютно нетоксична та безпечна для здоров’я людини.

7. Універсальність

Терраса на кровле

Важливим моментом гідроізоляції є її універсальність, а саме: наноситься практично на будь-який будівельний матеріал, так і на неї можна наносити (клеїти, облицьовувати, настилати) різні фінішні покриття! Що це дає? – можливість плоску покрівлю зробити експлуатованою, тобто перетворити дах на корисну площу.

Експлуатована покрівля передбачає використання плоского даху для відпочинку на свіжому повітрі. Нанесена рідка гума після полімеризації може бути фінішним покриттям, здатним витримувати помірні пішохідні навантаження. У разі інтенсивного використання покрівлі, фінішний гідроізоляційний шар потрібно покрити зносостійким поліуретановим лаком або будь-яким іншим фінішним покриттям (плитка, граніт, галька, штучна трава, терасна дошка тощо).

Мультифункціональність рідкої гуми ще полягає в тому, що крім гідроізоляції покрівлі також виконується гідроізоляція фундаменту, підлоги, бетону, металу, дерева і т.д.

8. Кольорове рішення

На відміну від бітумних рулонних матеріалів, які представлені в сумних темних кольорах, – поліуретанова рідка гума представлена в різних кольорах. Базові кольори: білий, сірий. Світлі кольори, на відміну від темних, не притягують сонячне світло, а відбивають його! Що позитивним чином впливає на мікроклімат і комфортне перебування людей, які знаходяться безпосередньо під покрівлею (верхній поверх). Будь-який інший колір можна отримати шляхом колорування захисного поліуретанового лаку.

9. Ремонтопридатність

Припустимо, у процесі експлуатації покрівлі відбулося пошкодження поверхні (напр. при монтажі (або демонтажі) супутникової антени). В цьому випадку немає необхідності зривати великі ділянки килима і викликати фахівця. Щоб усунути пошкодження самостійно, достатньо лише локально обробити пошкоджене місце (це займе не більше 10 хвилин)

Гідроізоляція покрівлі – Відео:

Бездоганна гідроізоляція покрівлі – це якісний матеріал + професійне обладнання + дотримання технології + кваліфіковані фахівці.

Наша компанія надає послуги на якісне виконання гідроізоляційних робіт. Довірте гідроізоляцію вашої покрівлі нашим фахівцям. Щоб замовити послугу, дзвоніть нам за тел: (044) 223-14-16    (098) 716-14-12    (099) 966-54-00   або пишіть на giper.profi@gmail.com та Viber, Telegram, WhatsApp..

 

212

 

Дивіться Наші роботи (фото та відео)
Вартість робіт дивіться у розділі «Ціни»

Не пропустіть знижки, акції та цікаві публікації, приєднуйтесь до нас в Facebook  Instagram


Дивіться також:
Що таке рідка гума? Чим унікальна рідка гума?
Рідка гума – Найкращий ремонт м’якої покрівлі!
Гідроізоляція тераси, веранди, балкону. Ціна за м.кв.
Гідроізоляція під плитку терас, балконів, дахів
Ремонт тераси, експлуатуємої покрівлі. Типові помилки будівельників
Гідроізоляція рідкою гумою фундаменту
Гіпердесмо АшАА – однокомпонентна поліуретанова гідроізоляція
Гіпердесмо ПБ-2К – супер еластична чорна рідка гума
Купити рідку гуму Гіпердесмо АшАА та ПБ-2К за найкращою ціною в Україні, Києві
Гідроізоляція рідкою гумою: переваги і недоліки
Товари для гідроізоляції: рідка гума, грунти, лаки, герметики, геотекстиль, ксилол

Рубрика “Зроби сам”:
Гідроізоляція нового даху, тераси, гаража своїми руками
Ремонт м’якої (плоскої) покрівлі. Нюанси виконання робіт своїми руками
Гідроізоляція тераси (балкону) по плитці (без її демонтажу)
Гідроізоляція фундаменту своїми руками. Технологія та етапи виконання робіт
Гідроізоляція ОСБ (OSB), ДСП, фанери. Розрахунок вартості матеріалів на 1 м²

Поділитися: