Ксилол – розчинник для мастик та фарб

Ксилол – безбарвна рідина з різким запахом, яка має широке застосування в якості розчинника фарб, епоксидних смол, мастик, поліуретанів. Розчинник у рідких гідроізоляційних системах Hyperdesmo® System.

Ксилол розчинник 5 л Розчинник ксилол 50 л

Ксилол є ароматичним вуглеводнем. Така хімічна структура цієї речовини говорить про те, що він може легко і швидко випаровуватися в повітрі, але також швидко вступає в реакції з іншими речовинами.

Ксилол вважається летючою речовиною, але його активність у реакціях тривала та стійка. Він може швидко розщеплювати жирові сполуки, тому ксилол є дуже гарним засобом для обробки та знежирення різних поверхонь.

Технічні характеристики ксилолу

 • Вид: прозора рідина без яскравого кольорового забарвлення
 • Колір: безбарвний
 • В’язкість: < 0.5 (не в’яже, нагадує воду)
 • Щільність: 0.8÷0.88 г/см³ (легше за воду)
 • Випаровування: випаровується повністю, без залишку
 • Тара: каністра 5 л, бочка 50 л

Застосування ксилолу

 1. Як розчинник гідроізоляційних матеріалів серії Hyperdesmo
 2. Розчинник для алкідних фарб, лаку, емалей
 3. Розчинник для епоксидних смол, поліуретанових фарб та мастик
 4. Для обробки та знежирення різних поверхонь
 5. Для промивання та очищення механізмів, інструменту та деталей
 6. Розчинник для пінопласту (при змішуванні ксилолу та пінопласту виходить лак, яким можна покрити підлогу, наприклад бетонну підлогу в гаражі)

Ціна на Ксилол в Києві, Україні

Фасовка Ціна (€)
Ксилол (5 л) 520
Ксилол (50 л) 5000

Щоб купити Ксилол в Києві з доставкою по всій Україні телефонуйте: (044) 223-14-16    (098) 716-14-12    (099) 966-54-00

 

212

 

або пишіть на giper.profi@gmail.com та Viber, Telegram, WhatsApp.

Форма оплати

 • Готівковий розрахунок
 • На карту ПриватБанку, Приват 24
 • Безготівковий розрахунок (є платниками ПДВ)

Способи доставки

 • По Києву та Київській обл. доставка кур’єром
 • В інші міста України перевізниками: Нова пошта, SAT
 • Самовивіз

Доставка Ксилолу по всій території України: Київ, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

Термін доставки: 1÷2 дні

Не намагайтеся купити ксилол на прилавках звичайних магазинів, оскільки цей розчинник характерний виключно для хімічної промисловості.

Крім того, при покупці слід пам’ятати, що ксилол або взагалі немає кольору, або він практично не виражений. Будь-які домішки, осад або фарбування свідчать про те, що термін зберігання вже минув або не був дотриманий технологічний процес виробництва.

Зберігається ксилол максимум 24 місяці. Ця цифра пов’язана з періодом напіврозпаду його компонентів, які через 720 – 750 днів змінюють свій хімічний склад і більше не придатні для використання.

Техніка безпеки

Ксилол за рівнем на організм людини належить до третього класу небезпеки. Третій клас небезпеки … багато це чи мало? Існує 4 класи небезпеки:

 1. Надзвичайно небезпечні
 2. Високонебезпечні
 3. Помірно небезпечні
 4. Малонебезпечні

Ксилол, поряд з такими розчинниками як 646, 647 відноситься до помірно небезпечних. Пари ксилолу при високих концентраціях шкідливо впливають на нервову систему, мають подразнюючу дію на шкіру та слизову оболонку очей.

Ксилол відноситься до пожежо-, вибухонебезпечних продуктів.

Висновок
Під час роботи з ксилолом у закритих приміщеннях необхідно користуватися індивідуальними засобами захисту (респіратори А2Р2, рукавички, окуляри, спецодяг). Не використовувати відкритий вогонь, не палити. Виробничі приміщення, в яких ведуться роботи з ксилолом, мають бути забезпечені припливно-витяжною вентиляцією.

Не намагайтеся купити ксилол на прилавках звичайних магазинів, оскільки цей розчинник характерний виключно для хімічної промисловості.

Крім того, при покупці слід пам’ятати, що ксилол або взагалі немає кольору, або він практично не виражений. Будь-які домішки, осад або фарбування свідчать про те, що термін зберігання вже минув або не був дотриманий технологічний процес виробництва.

Зберігається ксилол максимум 24 місяці. Ця цифра пов’язана з періодом напіврозпаду його компонентів, які через 720 – 750 днів змінюють свій хімічний склад і більше не придатні для використання.

Нюанси під час роботи з мастиками серії Hyperdesmo

1. Заповзятливим користувачам може прийти думка: “А чому я не можу використати для розведення поліуретанових мастик інший розчинник?”

При використанні інших розчинників покриття може остаточно не висохнути, залишатися довго липким, м’яким … може розтягуватися, але не повертатися у вихідне положення. Тому, використання інших розчинників строго заборонено!

2. Розведення ксилолом має бути не більше 15% від маси мастики! Але є “умільці”, які розбавляють майже 50/50… яку мету вони переслідують?

Перші думають, що за рахунок дешевого другого компонента (ксилолу) виграють в обсязі матеріалу, тим самим вийдуть на нормативну витрату гідроізоляційної суміші. Але вони помиляються, так як ксилол випаровується без залишку, тим самим його більша чи менша кількість ніяк не може вплинути на товщину покриття.

Другі, використовуючи малопотужні апарати для безповітряного розпилення, намагаються продавити в’язкий матеріал … але не виходить, тому вони шляхом розведення знижують в’язкість матеріалу практично до рівня води. Це суворо заборонено!

Висновок
Використання іншого розчинника або надмірне (>15%) розведення поліуретанових мастик призводить до зміни формули матеріалу, що значно знижує всі основні гідроізоляційні характеристики покриття. Як результат, на виході можна отримати покриття, яке нічого спільного з гідроізоляцією не має.

Не пропустіть знижки, акції та цікаві публікації, підписуйтесь в Facebook  Instagram


Інші матеріали:
Гіпердесмо АшАА – однокомпонентна поліуретанова рідка гідроізоляція
Гіпердесмо ПБ-2К – еластична чорна рідка гідроізоляція
Мікросилер-50 – поліуретанова грунтовка для бетону, металу, кераміки, ОСБ
Аквадур (Aquadur ®) – епоксидна грунтовка по бетону, металу, дереву
Гіперсил-25ЛМ – поліуретановий герметик для герметизації швів, тріщин, примикань
Геотекстиль – для армування (посилення) примикань, стиків, швів та слабких поверхонь
Гіпердесмо АДІ-Е – лак для захисту кольору від вигоряння та декоративних покриттів
Гіпердесмо Д – лак-фарба для промислових підлог (склади, гаражі, СТО)

Поділитися: