Побілка (ремонт) під’їзду, парадної в Києві та області

Побілка під’їзду – це завершальний етап малярних робіт з ремонту під’їзду, після якого під’їзд набуває свіжого та охайного вигляду.

Побелка подъезда (парадной)

Наскільки актуальною є побілка під’їзду в 21 столітті

У нових будинках (новобудовах) замість побілки використовуються фарби на водяній основі (водоемульсійні, дисперсійні, акрилові). Застосування цих фарб викликано їх практичністю (не мажуться) і вищим терміном служби. Тобто у під’їздах нових будинків побілка неактуальна!

Але є безліч старих будинків, які вже в старій побілці. Як бути під час ремонту такого під’їзду. Тут є два варіанти:

Варіант №1. Сучасний

  1. Змивка (зчистка) старого побілки.
  2. Грунтовка поверхні.
  3. Шпаклювання локальних місць (які після очищення шпателями старого побілки обов’язково будуть) або шпаклювання повністю.
  4. Шліфування шпакльованих місць.
  5. Грунтовка поверхні.
  6. Фарбування стін та стель за 2-рази фарбами на водній основі.

Варіант №2. Бюджетний

  1. Нанесення нової побілки поверх старої (побілка стелі та стін)

Порівнюючи ці два варіанти, очевидно, що варіант із фарбуванням більш технологічно правильний та практичний, але при цьому довгий та фінансово витратний. Варіант з побілкою – це швидко та економно, але менш практично.

Висновок
У нових багатоквартирних будинках побілка в під’їздах вже неактуальна. У той же час, у старих будинках багато замовників (жителі, керуючі компанії, ОСББ) не хочуть роботи довгий та дорогий ремонт, тому роблять вибір на користь бюджетного, але цілком робочого варіанту з побілкою. Тому використання побілки у старих будинках ще довгий час буде актуальним.

Що необхідно знати про побілку (ремонт) під’їзду

  1. Побілка виконується крейдою, вапно у під’їздах не використовується (вапно алергенне).
  2. Побілка мажеться (береться на палець), тому білиться стеля і лише верхня частина стіни. Нижня частина стіни (1.5÷2 м.), так звана панель, фарбується емалевими або водоемульсійними фарбами. При виборі фарби на панель потрібно брати до уваги, що фарби на водній основі без запаху та швидко сохнуть (до 2 годин), але менш стійкі до механічних навантажень (подряпин, сколів). У свою чергу, емалеві (алкідні) фарби надійніші і довговічніші, але вони містять розчинник (уайт-спірит, сольвент), тобто при висиханні в під’їзді стоятиме неприємний запах. Час висихання емалевих фарб становить до 24 годин, в холодну пору 24÷72 години, що може створити певні незручності мешканцям страждаючих на захворювання органів дихання (напр. астмою).
  3. У багатьох випадках побілку можна нанести поверх старої побілки, заощадивши час і гроші на очищенні старої побілки.

Ціна 1 м2 на побілку під’їздів у Києві 2024 р

Послуга Ціна
Побілка під’їздів (парадної)  від 48 грн/м2

В «Цену» входит: работа + материал

  • робота: пакування дверей, ел. щитів, вікон; побілка в білий колір.
  • матеріал: захисна плівка, стрічка малярська, крейда, клей, ультрамарин.

→ Роботи виконуються професійним обладнанням безповітряного розпилення.
→ Термін виконання: побілка 1 (одного) під’їзду: 2÷4 години.

* +2 грн. при необхідності додаткової підготовки поверхні локально до 20% (зчищення побілки, що погано тримається, штукатурки, фарби, шпаклівки)
* Остаточну ціну визначає спеціаліст після огляду об’єкта.

Примітка
Ціна від 48 грн/м2 при площі робіт мінімум 300 м2 (або 14400 грн). Виконуємо лише побілку стін та стель. Такі роботи як: змивка старого побілки, шпаклівка, штукатурка, фарбування панелі, фарбування радіаторів, відновлення сходів та поручнів у роботу не беремо.

 

212

 

Додаткові телефони: (044) 223-14-16    (098) 716-14-12    (099) 966-54-00   або пишіть на giper.profi@gmail.com та Viber, Telegram, WhatsApp.

Дивіться більше Наших робіт (фото + відео)

Не пропустіть знижки, акції та цікаві публікації, підписуйтесь в Facebook  Instagram

Поділитися: