Побілка стелі та стін у Києві – Ціни 2022 г

Побілка стелі та стін – це найпростіший і найдоступніший вид фінішного оздоблення, при якому ви заощаджуєте час і гроші.

Побілка стелі та стін у Києві Побілка стелі у Києві 2
До побілки Після побілки

У багатьох випадках побілку допускається наносити на стару побілку. Це дає можливість виключити найважчий етап робіт – зчищення старої побілки. При задовільному стані старої побілки можна обмежитися локальною очисткою. При поганому – тотальне очищення.

Стан старої побілки та її можливість “нести” новий шар визначає фахівець безпосередньо на об’єкті.

Побілка стелі в Києві: “До та Після”

Дивіться більше Наших робіт (фото + відео)

Скільки коштує побілка квадратний метр (м2) у Києві

Ціна побілки від 18 грн/м2 робота з матеріалом. Ми в цінах нижче постаралися максимально прозоро описати ціноутворення побілки, проте це питання вимагає додаткових пояснень і уточнень. Ціна за побілку виставляється у квадратних метрах та залежить від багатьох чинників.

Чинники, що впливають на вартість побілки

 1. Місцезнаходження об’єкту. Якщо Київ та область, то добре. Якщо інше місто, то додатково прораховується проїзд, проживання, відрядження.
 2. Обсяг робіт. Чим більший обсяг, тим нижча ціна м2; менше обсяг – вища ціна
 3. Висота приміщення. Робота на висоті коштує дорожче, тому що знижується продуктивність (маляр працюючий на висоті завжди зробить менше, ніж який ходить по підлозі) + необхідність у підйомних механізмах та їх доставка + сама по собі робота на висоті несе додаткові ризики.
 4. Наявність підлоги. Не обов’язково нової, але щоб була змога виконання робіт з будівельної тури. Приклад, при висоті приміщення 8 м. з рівною підлогою можна обійтися турою, якщо підлоги нема, то необхідний дизельний підйомник, що буде значно дорожче.
 5. Підготовка поверхні. Якщо окрім нанесення побілки, ще необхідно провести ряд підготовчих робіт (очищення, штукатурка тощо), то ця послуга коштуватиме дорожче.
 6. Укривка. Роботи та матеріали по пакуванню підлоги п/е плівкою, захист вікон, дверей, обладнання прораховуються окремо. Інколи робота по пакуванню займає більше часу, ніж сама побілка. А часом ця робота відсутня зовсім.
 7. Умови роботи. Тут мається на увазі, наскільки зручно працювати по всій робочій поверхні (напр. бувають приміщення заставлені обладнанням, стелажами тощо, що значно ускладнює роботу). Іноді роботи можна проводити строго в обумовлений час (напр. вночі).
 8. Складність роботи. Побілка (фарбування) в 2 і більше кольорів може сповільнити роботу. Місце стику різних кольорів має мати рівну, чітку лінію. Щоб цього досягти, необхідно вкривати раніше пофарбовану поверхню, тому така робота коштуватиме дорожче.

Як бачите вартість побілки залежить від багатьох факторів. Тому, коли ви просите по телефону відразу назвати точну ціну на побілку, а вам у відповідь купу уточнюючих питань, то це нормально. Остерігайтесь тих, які дають ціну без уточнень: тут або ціна із запасом, або не професійний підхід до роботи.

Тому, відповідайте на всі уточнюючі питання + фото об’єкту. На підставі цього ми зможемо розрахувати попередню ціну м2 на побілку. Якщо на цьому етапі вам ціна підходить, то зустрічаємось на об’єкті та затверджуємо остаточну ціну.

Ціни на побілку стель та стін у Києві – 2022 р.


Найменування послуг
Ціна* (грн/м²)
від 300м² від 2000м²
Побілка стелі та стін крейдою від 20 від 18
Побілка стелі та стін вапном від 24 від 22
Вапняна побілка з купоросом (дезінфекція) від 26 від 24
Водоемульсійна побілка стін та стель від 60 від 50
Фарбування емаллю від 75 від 65
Знепилення поверхні від 5 від 3
Змивка (очистка) старої побілки – мокрий спосіб від 35 від 28
Піскоструменева очистка старої побілки – сухий спосіб від 80 від 70

В «Ціну» входить: робота + матеріал

 • робота: побілка або фарбування
 • матеріал:
  1) при побілці — клей, ультрамарин, сіль, купорос (при дезінфекції), крейда або вапно.
  2) при фарбуванні — грунтовка, водоемульсійна фарба (колір білий) або емаль ПФ (фарби та емалі економ класу).

* +2 грн. приміщення висотою h = від 3 м. до 8 м.
* +4 грн. приміщення висотою h = від 8 м. до 15 м.
* +2 грн. при необхідності додаткової підготовки поверхні локально до 20% (зчищення побілки, штукатурки, фарби, шпаклівки).
* + додаткові роботи та матеріали по захисту підлоги, вікон, дверей, комунікацій тощо.
* Остаточну ціну визначає спеціаліст після огляду об’єкта.

Примітка
Виконуємо побілку об’ємом понад 300 м2. Кімнати, квартири, приватні будинки в роботу не беремо.

 

212

 

Додаткові телефони: (044) 223-14-16    (098) 716-14-12    (099) 966-54-00   або пишіть на giper.profi@gmail.com та Viber, Telegram, WhatsApp.

Працюємо не тільки у м. Києві та Київській обл., готові виїхати до будь-якого міста України.

Як розраховується площа побілки

Ми рахуємо тільки фактично покриту (побілену) поверхню, тобто якщо отвори (вікна, двері) не біліться, то вони в обсяг виконаних робіт не входять. Звертаємо увагу, що побілку ребристих плит і ж/б ферм ми теж рахуємо тільки фактично покриту поверхню, тобто на ребристій плиті враховуються всі бічні пофарбовані грані ребер.

А хіба можна рахувати інакше? Можна. Як правильно рахувати обсяги будівельних робіт регламентує ДБН Д.2.2-15-99. Якщо коротко: згідно з ДБН отвори з площі виконаних робіт не виключаються, якщо на стіні цих отворів менше 50%; до стелі із ребристих плит застосовується кф. 1,6 і т.д (детальніше тут).

Багато будівельників посилаються на ці норми, і вони мають рацію, оскільки це затверджений документ. Ми за фактаж. З досвіду, в середньому площа ребристих плит, що фактично покривається, відповідає кф. 1,48. Різниця між фактичним кф. 1,48 і нормативним кф. 1,6 на великих обсягах може бути значною.

 Чому побілку замовляють у нас
161 141
 Краща ціна в Україні
Робота з матеріалом від 18 грн/м²
Без прихованих націнок
Немає непередбачених та прихованих витрат
1512 1213
Висока продуктивність
Роботи виконуються професійним обладнанням
Безкоштовна доставка
Закупівля, доставка, розвантаження матеріалу безкоштовно

Наші послуги на механізовану побілку

 • Побілка стелі та стін крейдою
 • Побілка стін і стелі вапном
 • Ремонт нежитлових приміщень
 • Ремонт після пожежі
 • Водоемульсійне фарбування стін та стель
 • Кольорова побілка стін та стель
 • Побілка піноблоку, шлакоблоку, газоблоку, цегли, бетону, фасаду
 • Побілка вапном (дезінфекція) овочесховищ, фруктосховищ
 • Побілка вапном (крейдою) цеху, ангару, складу, СТО, виробничого приміщення, школи, садка, будинку, підвалу
 • Побілка промислових та сільськогосподарських комплексів
 • Побілка під’їздів, парадних
 • Вапняна побілка корівників, тваринницьких ферм, свинарника, стайні, птахофабрики
 • Побілка огорожі (див. також фарбування огорожі)

 

212

 

Додаткові телефони: (044) 223-14-16    (098) 716-14-12    (099) 966-54-00   або пишіть на giper.profi@gmail.com та Viber, Telegram, WhatsApp.


Побілка стелі в 21 столітті – білити не можна фарбувати

Побілити чи пофарбувати? Не вникаючи в ситуацію однозначної відповіді дати не можна. Вибір на користь фарбування або білити залежить від:

 1. Типу приміщення
 2. Стану поверхні стелі
 3. Технічного завдання
 4. Бюджету замовника
 5. Розуміння замовника

Розглянемо докладніше:

1. Тип приміщення
Приміщення діляться на житлові та нежитлові.
У житлових приміщеннях практично завжди виконується фарбування. Побілку стель житлових приміщень ще можна зустріти в селах, на орендованих квартирах, там де була стара побілка, у адептів старих технологій.

У нежитлових приміщеннях може бути побілка та фарбування. Наприклад, старі промислові приміщення (цехи, склади тощо) вже в побілці, тому в таких приміщеннях побілку можуть оновлювати (нову наносять на стару). Також ще можна зустріти побілку в школах, спортзалах, дитячих садочках, під’їзди старих будинків.

Затребувана побілка там де необхідна дезінфекція – це вапняна побілка тваринницьких ферм, пташників, овочесховищ. У решті випадків, у переважній більшості, використовується фарбування.

2. Технічне завдання
Під приміщення розроблено проект, у якому вказано вид фінішного оздоблення. Зазвичай це фарбування.

3. Стан поверхні
Нове приміщення більш практично фарбувати. Якщо на стелі вже є стара фарба в хорошому стані, то поверх допускається фарбування фарбою на тій же основі. Коли стеля та стіни у старій побілці, то допускається нанесення нової побілки на стару.

4. Бюджет замовника
Тут важливо, щоб бажання збігалися із можливостями. Якщо є бажання зробити як належить, то тут: повне очищення (змивання або піскоструй) старої побілки → штукатурка-шпаклівка → грунтовка → фарбування. Але часто бюджет обмежений, звідси й питання: “Чи можна без очищення?”, “Чи можна побілити по старій побілці?” – Відповідь: “Практично завжди можна” – цілком робочий варіант.

5. Розуміння замовника
Точніше нерозуміння (незнання). Є замовники, для яких побілка = фарбування. Як результат, замовивши побілку в новій квартирі – отримав побілку, а мав на увазі фарбування … виконавці, які не вникли, не пояснили, – це окрема тема. Не знати відмінності побілки від фарбування не соромно, все знати неможливо. Але все-таки, перед тим як починати ремонт, – в основні будівельні процеси вникнути не завадить.

Висновок
Зазвичай побілка виконується на старих об’єктах по раніше біленій поверхні. Якщо не доцільно і (або) немає можливості підготувати (змивка, піскоструй, ремонт) стелю та стіни під фарбування, то побілка – самий робочий варіант.

Побілка стелі по старій побілці

Нанесення нової побілки на стару це відмінний варіант при обмеженому бюджеті та термінах введення об’єкта в експлуатацію. Але є тонкощі виконання робіт.

Нюанси при побілці стелі по старій побілці

 1. Стан старої побілки має бути прийнятним, а саме: без здуття та відшарування, якщо такі місця є локально – їх необхідно зачистити шпателем.
 2. Заборонено наносити вапно на крейду. Ці матеріали різні за властивостями та структурою. Крейда м’якша, вапно – міцніше крейди. Вапно нанесене на крейду відпаде “коржами”.
 3. Валік краще не використовувати. Суть: при нанесенні нової побілки на стару йде намокання старої побілки. Рухаючись по такій поверхні валик може “потягнути-намотати” за собою стару побілку. Краще використовувати щітки або обприскувач.

Переваги побілки стелі по старій побілці

 • Економія фінансів. Якщо виконувати підготовчі роботи (змивання або піскоструй, ремонт) – ці роботи будуть у рази дорожчі за саму побілку. При такій підготовці далі краще виконувати фарбування ніж побілку.
 • Економія часу. Підготовчі роботи набагато трудомісткіші, ніж сам процес побілки. Наприклад, побілка приміщення 1000 м.кв виконується за 1 день, а підготовка такого приміщення може зайняти більше тижня-двох (залежить від складу робіт).
Висновок
При побілці стелі по старій побілці краще використовувати крейду (виняток: тваринницькі ферми, пташники, овочесховища, фасади будівель). Дотримуючись технології виконання робіт, – можливо значно заощадити час і гроші.

Як дізнатися чим була раніше побілена стеля (стіни)

Варіант №1 – проведіть тильною стороною долоні по старій побілці: якщо на руці залишився значний білий слід – крейда!, сліду практично немає – вапно!
Варіант №2 – намочіть невелику ділянку водою і проведіть по ній пальцем: якщо вапно, то мокра ділянка потемніє і сліду вапна на пальці не залишиться; якщо крейда – зволожене місце не темніє і побілка береться на палець.
Варіант №3 – нанесіть на побілку кислоти (звичайний оцет або лимонний сік): якщо крейда – реакція супроводжується шипінням, вапно – реакція без шипіння.

Побілка стелі крейдою чи вапном

Якщо коротко:
Крейда використовується як у житлових так і нежитлових приміщеннях, може наноситься на стару побілку без ризику відшарування, використовується тільки всередині.

Вапно не використовується в житлових приміщеннях, може викликати алергію, може використовуватися як усередині так і зовні, ідеальне для тваринницьких ферм, птахофабрик, овочесховищ, фасадів будівель.
Якщо докладно:- див. тут.

Не пропустіть знижки, акції та цікаві публікації, підписуйтесь в Facebook  Instagram

Поділитися: