Матеріали серії Гіпердесмо (Hyperdesmo®) • Прайс-лист 2022 року

Гіпердесмо (Hyperdesmo) – кольорова рідка гума (мастика) для гідроізоляції і захисту будівельних конструкцій та споруд. Мастика Гіпердесмо входить до гідроізоляційної системи Hyperdesmo® System. Крім Гіпердесмо, в систему входять (або можуть входити): праймер, герметик, лак, полотно або стрічка для армування.

гіпердесмо система гіпердесмо

Поліуретанові мастики Гіпердесмо від грецького заводу Alchimica є лідерами на ринку поліуретанових мастик не лише в Україні (>15 років), а й у світі протягом останніх 40 років. На 2022 рік продукція компанії Alchimica (Греція) експортується у понад 100 країн світу. Це викликано не лише якісними показниками мастик, а й найкращим співвідношенням ціна/якість.

Прайс-лист на матеріали серії Гіпердесмо Алхіміка

Ціни від 26.07.2022 р.

Найменування Тара Витрата*
кг,л/м²
Ціна**
€/кг,л
Ціна**
€/тара
Грунтовки (праймер) – Греція
Aquadur ®
(2,5 кг + 7,5 кг и 1 кг + 3 кг)
10 кг 0,2 13,5 135
4 кг 0,2 14 56
Microsealer – 50 5 л 0,2 11,5 57,5
Гідроізоляційні матеріали – Греція
Hyperdesmo®-HAA (сірий, білий) 6 кг 1,8 9,4 56,4
25 кг 1,8 8,2 205
Hyperdesmo® PB-2K (20 л + 20 л) 40 л 2 7,8 312
Aquasmart® Hybrid Mono (білий) 5 кг 1,6 6,2 31
Лаки-фарби захисні – Греція
Hyperdesmo®-D (сірий) 5 кг 0,3 11,5 57,5
Hyperdesmo® ADY-E (прозорий) 4 л 0,3 18,5 74
Hyperdesmo® ADY-E (сірий) 5 кг 0,3 13,5 67,5
Герметики поліуретанові – Греція
Hyperseal®-25LM (білий, сірий) 600 мл 8 8
Геотекстиль для армування
Геотекстиль 60 (10 см х 50 м.п) моток 8 8
Геотекстиль 60 (20 см х 50 м.п) моток 18 14
Геотекстиль 60 (50 см х 50 м.п) моток 30 30
Геотекстиль 60 (1 м х 50 м.п) моток 50 50
Розчинники
Ксилол 5 л 13,5 13,5

*Витрата вказана середня рекомендована, точна витрата залежить від виду, стану та призначення поверхні.
** Вартість вказана з ПДВ
Для перерахунку в грн. див. курс € (продаж) в Райффайзен Банку в день оплати (виставлення рахунку).

Форма оплати

 • Готівковий розрахунок
 • На карту ПриватБанку, Приват 24
 • Безготівковий розрахунок (є платниками ПДВ)

 

212

 

Додаткові телефони: (044) 223-14-16    (098) 716-14-12    (099) 966-54-00   або пишіть на giper.profi@gmail.com та Viber, Telegram, WhatsApp.

Способи доставки

 • По Києву та Київській обл. доставка кур’єром
 • По інших містах України перевізниками: Нова пошта, SAT
 • Самовивіз

Доставка по всій території України: Київ, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

Термін доставки: 1÷2 дні


Розглянемо більш детально найпопулярнішу однокомпонентну кольорову мастику Гіпердесмо, а саме Гіпередесмо АшАА. Бо саме Гіпердесмо АшАА поставляється в Україну з 2015 р. замість класичної Гіпердесмо.

Поліуретанова гідроізоляція Гіпердесмо-АшАА / Hyperdesmo-HAA

Гіпердесмо АшАА (Hyperdesmo HAA) – однокомпонентна кольорова поліуретанова рідка мастика на основі чистих еластичних водовідштовхувальних поліуретанових смол.

Унікальність Hyperdesmo®-HAA заснована на вдалому поєднанні Hyperdesmo® (Гіпердесмо) та Accelerator 3000-A, що дає можливість наносити матеріал без утворення бульбашок та внутрішніх дефектів покриття. Accelerator 3000-А включений у заблокованому вигляді таким чином, що при контакті з вологістю повітря він активується і автоматично оптимізує процес полімеризації матеріалу.

Після полімеризації утворюється еластичне гумове безшовне гідроізоляційне покриття з чудовою адгезією до багатьох будівельних поверхонь. Гіпердесмо не боїться як морозу (еластична навіть при -40 °С), так і сонця, покриття стабільне до +80 °С (максимальна короткочасна температура +200 °С).

Гіпередесмо це кольорова рідка гума, яка має два базові кольори: білий і сірий. Якщо потрібен інший колір, то поверх гідроізоляції Hyperdesmo HAA наноситься лак Hyperdesmo ADY-E. Поліуретановий лак в базі прозорий, тому може бути заколорований в будь-який колір по RAL.

Важливо! Дуже важливим моментом є як ця рідка гума веде себе в суворих умовах за екстремальних температур? За останні 40 років було оброблено багато об’єктів, у тому числі в умовах Східного Сибіру та Заполяр’я, і ​​навіть у таких жорстких умовах Гіпердесмо зарекомендувала себе як високоефективний гідроізоляційний матеріал із чудовими експлуатаційними характеристиками.

Рекомендація! Так як зараз багато компаній пропонують вибрати саме їх, і працювати їх матеріалом … не поспішайте робити вибір, попросіть зразок їх матеріалу і покладіть його на ніч в морозильну камеру, а вранці спробуйте розтягнути, зігнути вдвічі і т.д … з особистого досвіду : багато зразків ставали крихкими, не розтягувалися, тріскалися і ламалися, …але ж у холодильній камері навіть не -40 °С, а всього -18 °С !

Применение жидкой резины Hyperdesmo HAA

Переваги рідкої гуми Гіпердесмо АшАА

 • При нанесенні утворюється еластичне гумове покриття стійке до тріщиноутворення та УФ
 • Висока продуктивність робіт – за рахунок використання професійного обладнання
 • При невеликих обсягах робіт, гідроізоляцію можна виконати самостійно
 • Після повної полімеризації покриття абсолютно не токсичне ы безпечне
 • Може використовуватися як фінішне покриття при помірному пішохідному навантаженні
 • Можливість наносити стяжку або облицювання безпосередньо на гідроізоляційне покриття
 • Можливість вибору кольорів: білий, сірий. Світлі тони (білий, сірий) при використанні на покрівлі відображають більшу частину (82%) сонячної енергії, таким чином знижуючи температуру і створюючи комфортний мікроклімат у приміщеннях, що знаходяться безпосередньо під дахом.
Дивіться також: Поширені запитання-відповіді: загальні питання, технологія, нюанси виконання робіт

Недоліки рідкої гуми Гіпердесмо АшАА

 • Сезонність – головними умовами при нанесенні рідкої гуми є: температура вище +5°С і суха поверхня. Це унеможливлює виконання гідроізоляції в холодну і дощову пору року
 • Запах – у процесі робіт і під час  висихання присутній неприємний різкий запах, так як поліуретанова гума, що застосовується, містить ксилол і додатково може розбавлятися ксилолом. Після висихання (24÷48 годин) покриття не токсичне та абсолютно безпечне для здоров’я людини
 • Не рекомендується використовувати в басейнах як фінішне покриття. У басейнах вода містить хлор, при контакті з хлорованою водою поліуретанова гідроізоляція поступово руйнуватиметься. При цьому гідроізоляцію в басейнах можна виконувати під стяжку, штукатурку, плитку, мозаїку та інші фінішні захисні покриття
 • Не працює на негативний тиск води. Як і більшість гідроізоляцій, працює лише на позитивний тиск, тобто вода повинна тиснути на матеріал (напр. на покрівлі), а не з-під нього (напр. при гідроізоляції стін підвалу зсередини – вода, що надходить зовні (з вулиці), може відірвати гідроізоляційне покриття від поверхні

Технічні характеристики Гіпердесмо АшАА

Властивості мастики в рідкому стані (перед використанням):

Найменування Од. вим. Специфікація
В’язкість по Брукфілду при +25 °С сПуаз 2,000÷5,000
Щільність при +20 °С г/см³ 1.35÷1.45
Час формування поверхневої плівки при +25 °С и W 55% годин 2÷3
Час між шарами годин 6÷48
Час повної полімеризації діб 7
Примітка
В’язкість та час полімеризації шару залежать від робочої температури. Підвищення температури сприяє зниженню в’язкості та скорочення часу полімеризації, і навпаки, зниження температури призводить до зростання в’язкості та зростання часу полімеризації.

Властивості затверділого покриття (після полімеризації)

Наименование Ед. изм. Спецификация
Температура експлуатації °С -40 ÷ +90
Максимальна шокова температура (20 хвилин) °С +200
Твердість покриття Шору А >70
Міцність на розрив при +23 oC МПа > 6,5
Еластичність при +23 oC % >400
Паропроникність покриття г/м²*час 0,8
Адгезія до бетону МПа >2
Залишковий розтяг (після 300% розтягування) % < 3
Тест на прискорене старіння годин пройшов 2000
Термін служби покриття років >25

Повний опис Гіпердесмо АшАА  Гіпердесмо ПДФ

І пам’ятайте, від вибору якісного матеріалу та професійно виконаної роботи залежить ефективність, надійність та довговічність гідроізоляції!

Цікаво! У 2012 році рідка гідроізоляція Гіпердесмо отримала європейську категорію W3 за термін служби понад 25 років. Документ, що підтверджує категорію W3, видається європейською наглядовою організацією на підставі оцінки експлуатації покриття на різних об’єктах протягом 30 років. Тобто, 25 років це гарантовано мінімальний термін служби (не теоретичний чи розрахунковий) на підставі реального моніторингу (не методами лабораторних випробувань прискореного старіння) об’єктів.

У нас ви можете замовити послуги з гідроізоляції або купити Гіпердесмо для самостійного виконання робіт.

Інструкція по застосуванню Гіпердесмо АшАА (коротко):

 1. Поверхня під Гіпердесмо повинна бути сухою, безпильною, рівною (при необхідності виконується праймування). Якщо є тріщини, і шви – виконується їх герметизація герметиком Гіперсил. Слабкі місця (внутрішні кути, примикання) посилюються геотекстилем. Не наносити Гіпердесмо на мокру поверхню.
 2. Для зручності нанесення Гіпердесмо може бути розведений ксилолом (близько 10%).
 3. Матеріал наноситься: пензлем, валиком, безповітряним обладнанням при температурі не нижче +5 °С у два і більше шарів з мінімальною загальною витратою 1,8÷2,6 кг/м².

Інструкція із застосування Гіпердесмо (детальніше)Інструкція Гіпердесмо АшАА
Рекомендація: Якщо ви не плануєте використовувати все відро відразу, то для збереження частини гіпердесмо, що залишилася, можна розфасувати в скляну тару і герметично закрити єврокришками. Розкрите відро (25 кг) закрити герметично вже не вийде!

Зразки Безкоштовно

Ви ще сумніваєтеся? Купувати чи ні?
Ми вам із задоволенням відправимо пробники рідкої гуми, щоб ви могли особисто переконатися, наскільки це якісний і надійний продукт!

Гіпердесмо АшАА
280 г

Пробники безкоштовно* — телефонуйте нам за тел: (044) 223-14-16    (098) 716-14-12    (099) 966-54-00 або пишіть на giper.profi@gmail.com, Viber, Telegram, WhatsApp. і робіть замовлення на пробники. Ми вам відправимо (Нова Пошта) рідкі пробники, готові сухі зразки, інструкцію.

* — ви оплачуєте лише послуги перевізника (близько 45÷60 грн)

Рідкі пробники Hyperdesmo® HAA представляють собою дві баночки по 140 г. Вміст однієї баночки наносите пензлем на ділянку 15 см² (30 см х 50 см), через 12÷24 години поверх першого шару наносите другий шар (друга баночка).

 

212

 

Не пропустіть знижки, акції та цікаві публікації, приєднуйтесь до нас в Facebook  Instagram


Інші матеріали:
Гіпердесмо ПБ-2К – еластична чорна рідка гідроізоляція
Мікросилер-50 – поліуретанова грунтовка для бетону, металу, кераміки, ОСБ
Аквадур (Aquadur ®) – епоксидна грунтовка по бетону, металу, дереву
Гіперсил-25ЛМ – поліуретановий герметик для герметизації швів, тріщин, примикань
Геотекстиль – для армування (посилення) примикань, стиків, швів та слабких поверхонь
Ксилол – розчинник у поліуретанових системах Hyperdesmo
Гіпердесмо АДІ-Е – лак для захисту кольору від вигоряння та декоративних покриттів
Гіпердесмо Д – лак-фарба для промислових підлог (склади, гаражі, СТО)

Рубрика “Зроби сам”:
Гідроізоляція нового даху, тераси, гаража своїми руками
Ремонт м’якої (плоскої) покрівлі. Нюанси виконання робіт своїми руками
Гідроізоляція тераси (балкону) по плитці (без її демонтажу)
Гідроізоляція фундаменту своїми руками. Технологія та етапи виконання робіт
Гідроізоляція ОСБ (OSB), ДСП, фанери. Розрахунок вартості матеріалів на 1 м²

Поділитися: