Наші роботи: Гідроізоляція даху по плитці

Ситуація по об'єкту
Плитка на даху подекуди бухтить, шви розсипаються, вода йде під плитку. Водночас вода в будинок ще не пройшла, але блукаючи під плиткою і крапельником (відливом) вода затікає на фасадну стіну. Як результат, руйнування фасаду і справа часу, коли вода проникне всередину будинку. Замовник, самостійно намагався усунути проблему промазавши міжплиткові шви та частину плитки невідомим матеріалом, але це дало лише тимчасовий ефект.

Галерея:

 

Відео:

Результат
Виконана безшовна еластична поліуретанова гідроізоляція з додатковим посиленням (армуванням) слабких місць (кути та примикання плитки до крапельника) + герметизація міжплиткових швів, примикань та стиків. Також був передбачений монтаж 4 аераторів (флюгарок), завдання яких вивести надмірну вологу з покрівельного пирога, що накопичилася за час протікання плитки, тим самим виключити відшарування та утворення міхурів гідроізоляційного килима.

Для замовлення гідроізоляції дахів телефонуйте: (044) 223-14-16 (098) 716-14-12 (099) 966-54-00 або пишіть (надсилайте фото) giper.profi@gmail.com і Viber.

Дивіться всі Наші роботи
Вартість робіт дивіться у розділі Ціни на гідроізоляцію

Не пропустіть знижки, акції та цікаві публікації, приєднуйтесь до нас в Facebook  Instagram