Поліуретанова мастика для гідроізоляції №1

Однокомпонентна поліуретанова мастика для гідроізоляції Гіпердесмо АшАА (Hyperdesmo-HAA) по праву вважається найкращою мастикою в сегменті однокомпонентних поліуретанових мастик на території України. Розглянемо нижче, за рахунок чого вона №1.Полиуретановая мастика Гипердесмо

Поліуретанові мастики Гіпердесмо (Hyperdesmo) від грецького заводу Alchimica є лідерами на ринку поліуретанових мастик не лише в Україні (15 років), а й у світі протягом останніх 40 років. На 2022 рік продукція компанії Alchimica експортується у понад 100 країн світу. Це викликано не лише якісними показниками мастик, а й найкращим співвідношенням ціна/якість..

Поліуретанова мастика для гідроізоляції Гіпердесмо АшАА

Поліуретанова мастика Еластичність Гіпердесмо АшАА
Гіпердесмо АшАА Еластичність >400%

Гіпердесмо АшАА – однокомпонентна поліуретанова мастика (інші назви: поліуретанова рідка гума, рідка гідроізоляція, гідроізоляційна мембрана) універсального застосування швидкої полімеризації для надійної гідроізоляції будівельних конструкцій та споруд.

Де ви можете застосувати Гіпердесмо АшАА:

Гідроізоляція покрівлі Гідроізоляція поверх руберойду
Гідроізоляція покрівлі Гідроізоляція поверх руберойду
Гідроізоляція тераси Гідроізоляція поверх плитки
Гідроізоляція тераси Гідроізоляція поверх плитки
Гідроізоляція ОСБ Гідроізоляція ставка
Гідроізоляція ОСБ Гідроізоляція ставка
Гідроізоляція вимощення/цоколю Захист ППУ від УФ
Ремонт примикань Захист ППУ від УФ

а також:

 • Ремонт та гідроізоляція стиків та місць примикань (з армуванням)
 • Гідроізоляція та ремонт дахів з профлисту та оцинкованого металу
 • Гідроізоляція по металу (використання металу у воді, ґрунті)
 • Нанесення гідроізоляції під плитку всередині приміщень (ванна кімната)
 • Гідроізоляція під плитку зовні (тераси, балкони)

Властивості та переваги мастики Гіпердесмо АшАА

Безшовне покриття

Ви отримуєте резиноподібне покриття без жодного шва. Як відомо, саме наявність швів є слабким місцем рулонних гідроізоляційних матеріалів (руберойд, євроруберойд, ПВХ, ТПО мембрани). Для інформації: на 1000 м² рулонного покриття припадає близько 1500 м.п швів, при цьому всього 1 мм неякісно виконаного шва може призвести до протікання.

Чудова адгезія

Ви можете бути впевнені, що покриття не знесе поривом вітру (як напр. ПВХ мембрану), немає потреби в баласті, кріпленні. Якщо відбудеться пошкодження поліуретанового покриття, то місце намокання буде безпосередньо під пошкодженням. У тій же рулонній гідроізоляції вода «блукає» під покриттям … дірка тут, а протікає там. Це є основною проблемою у виявленні місць протікань та їх ремонту.

Еластична гідроізоляція

Ваша гідроізоляція залишається еластичною (не тріщить) у широкому діапазоні температур -40°C ÷ + 90 °C. Розтяг відбувається не за принципом «жуйки», а за принципом якісної гуми з ефектом пам’яті, розтягується і повертається у вихідне положення. Відповідно матеріал стійкий до мікротріщин.

Стійкість до УФ

Використовуючи поліуретанову мастику ви можете бути впевнені, що гідроізоляція не потече і не “розсипеться” під сонцем, що часто буває з бітумними гідроізоляціями.

Світлі кольори (білий, сірий)

Ви можете вибрати один із світлих кольорів для вашої покрівлі, що вже виграшно виглядатиме порівняно з чорним. У тій же Європі чорна гідроізоляція на дахах практично не використовується. Гідроізоляція світлих кольорів менше нагрівається під сонцем, як результат влітку не так спекотно в приміщеннях, що знаходяться безпосередньо під покрівлею, що дозволяє заощаджувати на кондиціонуванні.

Зроби сам

При дотриманні технології вам не важко буде виконати роботу своїми руками. Матеріал наноситься пензлем, валиком, обладнанням безповітряного розпилення.

Ремонтопридатність

Якщо в процесі експлуатації сталося пошкодження гідроізоляційного покриття, то вам буде не важко усунути цю проблему самостійно. Маючи під рукою невелику кількі поліуретанової мастики, пошкоджене місце ремонтується за кілька хвилин.

Всі ці властивості є базовими (стандартними) для однокомпонентних поліуретанових мастик. Але є кілька додаткових опцій, які роблять мастику Гіпердесмо АшАА №1:

Высокотехнологичный продукт

Особливістю однокомпонентних поліуретанових мастик є те, що процес полімеризації (висихання) покриття відбувається при контакті з вологістю повітря. Щоб процес полімеризації пройшов збалансовано та технологічно правильно, товщина одного шару мастики має бути не більше 0,7 мм. Якщо ж товщина буде більшою, то мастика “закипить”. По суті, отримуємо дефектне гідроізоляційне покриття.

Але це не відноситься до мастики Гіпердесмо АшАА, так як до її складу включений каталізатор полімеризації Accelerator-3000A, таким чином процес висихання відбувається не тільки при контакті з вологістю повітря, а й у самому товщі шару. Тому якщо ви нанесете більше 0,7 кг/шар, то можете бути впевнені, що ваша гідроізоляція не “закипить”

Найдовше на ринку України

Матеріали серії Гіпердесмо на ринку поліуретанових мастик України понад 15 років. За цей час матеріали успішно пройшли перевірку найбільшим будівельним форумом “Строимдом”. На форумі забудовники використовували матеріали, показували результати своїх робіт, ділилися думками та досвідом, залишали відгуки.

Завжди в наявності

Вам не потрібно робити попереднє замовлення, робити предоплату, чекати товар тижнями. Постачання матеріалів збалансовані таким чином, що товар завжди є на складі.

Найпопулярніша поліуретанова мастика

Згідно з сервісом wordstat поліуретанова мастика Гіпердесмо є найпопулярнішою в пошуковій системі Google.

Краща ціна

Ви можете бути певні, що купуєте товар за реальною ціною. Якщо ви знайдете поліуретанову мастику за меншу ціну, повідомте нам про це, і ми зробимо вам найкращу пропозицію.

Зразки Безкоштовно
Ви ще сумніваєтеся? Купувати чи ні? Ми вам із задоволенням відправимо зразки мастики, щоб ви змогли переконатися, наскільки це якісний і надійний продукт!
Зразки Гіпердесмо АшАА
Пробники мастики Гіпердесмо АшАА
280 г

Зразки безкоштовно* – якщо вас зацікавив один із запропонованих матеріалів, але ви не впевнені, що це саме те, що вам потрібно – дзвоніть нам за тел: (044) 223-14-16 (098) 716-14-12 (099) 966 -54-00 або пишіть giper.profi@gmail.com, Viber, Telegram, WhatsApp і робіть замовлення зразки. Ми вам відправимо (Нова пошта, SAT) зразки рідкої гуми, сухі зразки, інструкцію.

* – ви сплачуєте лише послуги перевізника (близько 45÷60 грн)

Зразки Hyperdesmo® HAA представляють собою дві баночки по 140 г. Вміст однієї баночки наносите пензлем на ділянку 15 см² (30 см х 50 см), через 12÷24 години поверх першого шару наносите другий шар (друга баночка).

Супутні матеріали

Підхід до виконання якісної гідроізоляції повинен враховувати всі тонкощі та нюанси конкретного об’єкта (наявність примикань та швів, стан та призначення поверхні тощо). Тому виконати якісну гідроізоляцію однією мастикою на довгі роки практично неможливо. Це має бути система: мастика + супутні матеріали:

ГрунтовкаГерметикГеотекстильЛак Розчинник
Грунтовки використовуються на етапі підготовки поверхні для збільшення адгезії гідроізоляції з основою. Також застосування грунтовок може зменшувати поглинання поверхні, збільшувати міцність, блокувати підйом капілярної вологи. Детальніше…
Поліуретанові герметики використовуються для заповнення швів та тріщин, влаштування галтелі (викружки) по примиканню підлога/стіна. Детальніше…
Неткане полотно геотекстиль використовується для армування в місцях можливого тріщиноутворення з метою додаткового посилення слабких місць. Мотки шириною 10-20 см застосовуються по примиканнями (внутрішніми кутам), швам, стикам матеріалів різної природи (напр. метал/бетон). Рулони шириною 1 м. застосовуються для тотального армування поверхні (актуально по “сумнівним” стяжкам). Детальніше…
Поліуретановий лак використовується для збільшення зносостійкості, стійкості до механічних пошкоджень, для надання декоративних характеристик покриттю. Може використовуватися як “консервуючий” шар для кварцового піску та чіпсів (флоків). Детальніше…
Поліуретанова мастика містить у своєму складі ксилол, тому при необхідності, для зручності нанесення, може бути розведена ксилолом 5÷7 % при ручному нанесенні та 10÷15 % при механічному нанесенні. Детальніше…

Якщо ви не знаєте, застосовувати той чи інший супутній матеріал, в якій кількості і послідовності, напишіть нам на giper.profi@gmail.com, Viber, Telegram, WhatsApp коротку інформацію по об’єкту: існуюче покриття, його стан, що хочете отримати, яка площа, фото – і ми детально все розпишемо.

Чому купують у нас

Безкоштовно складемо під ваш об’єкт (вашу ситуацію) рекомендації з нанесення (тех.карту) з усіма нюансами та тонкощами робіт.

Безкоштовна доставка по Києву (один раз на тиждень). Відправлення до інших міст: при оплаті до 12.00 – відправлення в той же день, якщо ми не встигнемо – відправлення за наш рахунок.

Для постійних покупців накопичувальна система знижок – чим більше ви купуєте, тим більша ваша знижка.

Надаємо вам всі необхідні пробники безкоштовно – пробуєте, потім купуєте

Дивіться також Наші роботи (фото + відео)

Ціна Гіпердесмо АшАА Київ, Україна

Фасовка Ціна (€)  
Гіпердесмо АшАА  (6 кг) 56,4 Гідроізоляція Гіпердесмо АшАА опис в ПДФ
Гіпердесмо АшАА  (6 кг) 205

Для перерахунку в грн. див. курс € (продаж) в Райффайзен Банку в день оплати товару.
Дивіться повний Прайс-лист на всі товари.

Форма оплати

 • Готівковий розрахунок
 • На карту ПриватБанку, Приват 24
 • Безготівковий розрахунок (є платниками ПДВ)

Способи доставки

 • По Києву та Київській обл. доставка кур’єром
 • В інші міста України перевізниками: Нова пошта, SAT
 • Самовивіз

Доставка Гіпердесмо АшАА по всій території України: Київ, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

Термін доставки: 1÷2 дні

Щоб купити Hyperdesmo®-HAA телефонуйте: (044) 223-14-16    (098) 716-14-12    (099) 966-54-00   або пишіть на giper.profi@gmail.com та Viber, Telegram, WhatsApp.

 

212

 

Не пропустіть знижки, акції та цікаві публікації, підписуйтесь в Facebook  Instagram


Інші матеріали:
Гіпердесмо ПБ-2К – еластична чорна рідка гідроізоляція
Мікросилер-50 – поліуретанова грунтовка для бетону, металу, кераміки, ОСБ
Аквадур (Aquadur ®) – епоксидна грунтовка по бетону, металу, дереву
Гіперсил-25ЛМ – поліуретановий герметик для герметизації швів, тріщин, примикань
Геотекстиль – для армування (посилення) примикань, стиків, швів та слабких поверхонь
Ксилол – розчинник у поліуретанових системах Hyperdesmo
Гіпердесмо АДІ-Е – лак для захисту кольору від вигоряння та декоративних покриттів
Гіпердесмо Д – лак-фарба для промислових підлог (склади, гаражі, СТО)

Рубрика “Зроби сам”:
Гідроізоляція нового даху, тераси, гаража своїми руками
Ремонт м’якої (плоскої) покрівлі. Нюанси виконання робіт своїми руками
Гідроізоляція тераси (балкону) по плитці (без її демонтажу)
Гідроізоляція фундаменту своїми руками. Технологія та етапи виконання робіт
Гідроізоляція ОСБ (OSB), ДСП, фанери. Розрахунок вартості матеріалів на 1 м²

Поділитися: